Zapisz się do newslettera i odbierz do 15 zł rabatu na zakupy! < zobacz >
Darmowa dostawa od 50,00 zł

Czarna woda do picia - w czym tkwi jej sekret?

Czarna woda do picia - w czym tkwi jej sekret?

Czy czarna woda do picia to coś dla mnie? To napój dla każdego!

Odpowiednie nawodnienie to najważniejszy aspekt, pozwalający utrzymać organizm człowieka w dobrym zdrowiu. Nasze ciało składa się w 60% z wody, która jest głównym składnikiem mięśni. Przyjmuje się, że przeciętny człowiek powinien wypijać minimum 6 szklanek w ciągu całego dnia. Dobre nawodnienie organizmu gwarantuje nam piękną i sprężystą skórę, lepszy metabolizm i dobre samopoczucie. Woda pozwala na uzupełnienie cennych minerałów. Niestety wiele wód pozbawionych jest cennych składników. Dobrym wyborem może być czarna woda fulvica o właściwościach antywirusowych. 

Czarna woda pitna – skąd taka barwa?

Woda to zawdzięcza swoją intensywną barwę skałom leonardytu, z których się ją pozyskuje. Barwę intensyfikuje również zawartość naturalnych kwasów humusowych. Te dwie substancje prowadzą do powstawania złóż torfu, dzięki degradacji roślinnej. Resztki materii roślinnej, która bierze udział w produkcji czarnej wody, mogą pochodzić nawet sprzed 80 milionów lat. Inne substancje biorące udział w tym procesie to m.in. kwasy huminowe i hymatomelanowe, a także kwasy fulwowe. Przypisuje się im działanie przeciwutleniające, oczyszczające organizm z toksyn, metali ciężkich i patogenów. Wykorzystywane są również jako substancja łagodząca dolegliwości układu trawiennego.

Jak czarna woda do picia przyczynia się do lepszego funkcjonowania organizmu?

Dzięki zawartości substancji huminowych czarna woda do picia wspomaga działanie układu immunologicznego, wspomagając organizm w walce z wirusami

Kwasy te to żadna nowość. Są znane od wielu tysięcy lat. Już wtedy doceniano ich właściwości przeciwwirusowe i przeciwzapalne. Dzięki nim następuje też wzrost krwinek czerwonych i zwiększa się aktywność krwinek białych. Niezwykła woda sprawia, że witaminy i minerały są lepiej przyswajalne dla organizmu.

Dobroczynne działanie czarnej wody pitnej przyczynia się również do regulowania hormonów stresu, wspiera walkę z przedwczesnym starzeniem się skóry i sprawia, że wygląda ona młodziej. Jej składniki skutecznie neutralizują wolne rodniki, przeciwdziałają starzeniu się i zwalczają substancje toksyczne.

Czarna woda do picia – dlaczego warto po nią sięgać?

Nie ma wątpliwości, jak wiele wspaniałych właściwości posiada ten niepozorny produkt. Opinie na ten temat potwierdzają wiele zalet tego rodzaju wody. Dlaczego warto po nią sięgnąć? Z kilku prostych powodów:

  • ze względu na jej wspaniałe właściwości prozdrowotne,
  • można ją pić kiedy tylko chcemy, o każdej porze dnia,
  • odkwasza organizm, oczyszcza z toksyn i metali ciężkich,
  • poprawia samopoczucie i zmniejsza produkcję hormonu stresu,
  • zapewnia dobre nawodnienie organizmu,
  • korzystnie wpływa na układ trawienny i układ krążenia,
  • cenne substancje odżywcze z pokarmów, dzięki spożywaniu wody łatwiej się przyswajają,
  • zawiera aż 77 minerałów.

Warto wspomnieć, że woda nie zawiera ani sztucznych barwników, ani dodatków. Jest całkowicie naturalna i swój wspaniały, intensywny odcień zawdzięcza wyłącznie naturze. Kwasy humusowe w niej zawarte mają znacznie lepsze działanie niż te pochodzące z innych źródeł.

Czarna woda do picia to nowość na europejskim rynku

Czarna woda do picia rozpowszechniona była do tej pory głównie na rynku za oceanem. W końcu dotarła również na rynek europejski, gdzie jest całkowitą nowością. Doceniono jej prozdrowotny wpływ na organizm człowieka – zwłaszcza działanie przeciwwirusowe, oczyszczające organizm, a także wspierające układ odpornościowy, układ krążenia i układ nerwowy. Ten ostatni szczególne znaczenie ma w pełnym pośpiechu i stresujących sytuacji, nowoczesnym świecie.

Polski produkt

Marka Fulvica jest nowością na europejskim rynku. To czarna woda antywirusowa o pojemności 500 ml lub 250 ml. Dostępna jest w wersji gazowanej i niegazowanej. Fulvica premium black water to brand o unikalnym na światową skalę składzie. Ten źródlany skarb dostaniemy online w sklepach ze zdrową żywnością oraz w dużych marketach.

W domu należy ją przechowywać w chłodnym i zacienionym miejscu.

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2022

Polecane

Czarna woda 500 ml

Czarna woda 500 ml

6,27 zł brutto/1szt.(12,54 zł / l brutto)
pixel