Zapisz się do newslettera i odbierz do 15 zł rabatu na zakupy! < zobacz >
Darmowa dostawa od 50,00 zł

Akcesoria dla mamy

( ilość produktów: 1 )

Wszystkie najpotrzebniejsze akcesoria dla mamy, noworodka i niemowlaka! Zrób zakupy bez wychodzenia z domu.

Narodziny dziecka są szczególnie wyjątkowym czasem dla wszystkich domowników, a kompletowanie wyprawki dla mamy oraz nowego członka rodziny często rozpoczyna się wiele miesięcy wcześniej. Lista potrzebnych rzeczy bywa naprawdę długa.

W naszym sklepie internetowym kupisz wszystkie niezbędne akcesoria dla mamy i noworodka, takie jak osłonki laktacyjne, sterylizator UV do smoczków, chustonosidła, ochraniacze na fotelik samochodowy i wiele innych. W ofercie znajdziesz także produkty przyjazne dla środowiska, np. biodegradowalne worki na zużyte pieluszki czy wielorazowe wkładki laktacyjne.

Akcesoria przydatne podczas karmienia piersią

Osłonki oraz wkładki laktacyjne to akcesoria dla mamy niemowlaka, która karmi piersią. Nierzadko musi ona zmagać się z podrażnieniem czy nadwrażliwością bólową brodawek, zwłaszcza na początku karmienia. Specjalnie zaprojektowane silikonowe osłonki mają za zadanie pomóc w takich chwilach. Minimalizują dyskomfort i odczuwany ból, umożliwiając dzięki temu kontynuację karmienia piersią. Wkładki laktacyjne służą zaś do ochrony odzieży w przypadku przeciekania pokarmu. Oferowane przez nas produkty wykonane zostały z materiałów bezpiecznych dla zdrowia zarówno mamy, jak i dziecka.

Wśród innych akcesoriów dla młodej mamy karmiącej piersią, które mogą okazać się niezwykle przydatne, trzeba wymienić woreczki na pokarm. Zamrożenie porcji mleka uprzednio odciągniętego przy pomocy laktatora, pozwala nakarmić dziecko również wtedy, gdy mamy nie ma w pobliżu. Co więcej, umożliwia to karmienie przez tatę i budowanie w ten sposób więzi oraz bliskości.

Mrożenie pokarmu kobiecego jest całkowicie bezpieczne. Możesz przechowywać je w ten sposób nawet kilka tygodni. Należy jednak pamiętać, aby nigdy nie mrozić mleka po raz drugi!

Chustonosidła z bawełny ekologicznej

Korzystanie z chustonosidła pozwala rodzicowi mieć swoje dziecko blisko siebie, ale równocześnie daje możliwość swobodnego wykonywania przeróżnych czynności w domu i poza nim. Noszenie niemowlaka w ten sposób jest nie tylko komfortowe, ale także w pełni bezpieczne. Odpowiednia, starannie opracowana konstrukcja zapewnia prawidłowe ułożenie dziecka wraz z należytym wsparciem kręgosłupa, szyi oraz główki.

Chustonosidło zostało skonstruowane w taki sposób, aby maksymalnie ułatwić i usprawnić cały proces jego zakładania. Nie ma tutaj mowy o skomplikowanych wiązaniach ani niewygodnych paskach. Ciężar dziecka jest odpowiednio rozłożony, co zapewnia komfort zarówno maluchowi, jak i osobie noszącej. Szereg zalet nie pozostawia wątpliwości, że nosidła tego typu to wyjątkowo przydatne akcesoria dla każdej mamy.

Ekologiczne akcesoria dla mamy

Wybierając produkty do naszej oferty, zwracamy szczególną uwagę na ich jakość oraz czy producent zachowuje standardy mające na celu dbanie o środowisko. Dzięki temu dokonując zamówienia w Arkanach Smaku, możesz być pewien, że spełni ono Twoje oczekiwania.

W naszym sklepie nie mogło więc zabraknąć ekologicznych akcesoriów dla mamy po porodzie takich jak wielorazowe wkładki laktacyjne, biodegradowalne worki na zużyte pieluszki, szklane butelki czy produkty z materiałów organicznych. Nasz asortyment wciąż poszerza się o nowe produkty, aby zapewnić Ci duży wybór i udane zakupy.

pixel