Zapisz się do newslettera i odbierz do 15 zł rabatu na zakupy! < zobacz >
Darmowa dostawa od 50,00 zł

URTEKRAM

( ilość produktów: 74 )

Produkcja Urtekram znajduje się w malowniczym Mariager w Danii. Tutaj produkuje się ekologiczne produkty spożywcze i kosmetyki. To początek podróży, która później uczyniła całą Danię – i Skandynawię – bardziej zrównoważoną i świadomą.

Produkty są samokonserwujące, wegańskie i certyfikowane przez Ecocert COSMOS organic, a wszystkie składniki są starannie dobrane — w 99-100% naturalnego pochodzenia. Kosmetyki nie zawierają parabenów, silikonów ani syntetycznych konserwantów. Zamiast silikonów występuje olej z nasion brokułów. W produktach nie znajdziemy sztucznych perfum, a jedynie wywary ziołowe i naturalne olejki.

Formuły są w 100% biodegradowalne, co oznacza, że sama natura może rozkładać składniki, nie szkodząc przy tym mikroorganizmom.

Żaden materiał pochodzenia zwierzęcego nie został wykorzystany w żadnej części procesu wytwarzania surowców. Kwas hialuronowy stosowany w produktach to naturalnie sfermentowany kwas hialuronowy, a nie konwencjonalny, który jest wytwarzany z grzebieni kogucich.

Produkcja trzciny cukrowej, zamiast emitować CO2, niszcząc środowisko, pomaga zmniejszyć ilość CO2. Każda tona trzciny cukrowej pochłania dwie tony CO2 ze środowiska. Nazywamy to odwróconym efektem cieplarnianym. Dzięki opakowaniom roślinnym wykonanym z odpadów trzciny cukrowej marka dba o środowisko i o Ciebie.

Lista produktów producenta Urtekram:

Certyfikat BIOCertyfikat BIO
Bez glutenuBez glutenu
WegańskiWegański
WegetariańskiWegetariański
CenaCena
-
pixel