Zapisz się do newslettera i odbierz do 15 zł rabatu na zakupy! < zobacz >
Darmowa dostawa od 50,00 zł

SADY WINCENTA

( ilość produktów: 14 )

Soki z Sadów Wincenta to pełne smaku, bogate w witaminy i pozbawione sztucznego cukru napoje dla całej rodziny. Tłoczone na zimno, delikatnie pasteryzowane, bez dodatku wody — to idealny wybór dla każdego miłośnika tradycyjnych soków.

Niemal wszystkie składniki soków rosną pod okiem producenta, co gwarantuje najlepszą jakość produktu końcowego.

Sadownictwo to rodzinna pasja twórców marki Sady Wincenta, którzy od pokoleń rozwijają swoje gospodarstwo w górskiej kotlinie Beskidów. 

Czyste powietrze, krystaliczna woda i wspaniały klimat to sekret tutejszych jabłek. Znajdziemy tu kilka odmian o miękkim miąższu i głębokim smaku, które znakomicie poddają się procesom naturalnego tłoczenia na zimno. Rośnie tu też kilka gatunków borówki amerykańskiej.

Jak powstają soki w Sadach Wincenta? 

  1. Pierwszy etapem są zbiory. Sadownicy wiedzą najlepiej, kiedy jabłka są gotowe do dalszej drogi.
  2. Kolejno owoce magazynowane są w chłodni w najlepszych dla siebie warunkach, gdzie zyskują głębię smaku. 
  3. W odpowiednim momencie przechodzą do mycia i sortowania, aby wreszcie ulec mieleniu i tłoczeniu tradycyjnymi sposobami. 
  4. Przed rozlaniem soki poddawane są procesom domowej pasteryzacji, wykonywanej na większą skalę. Dzięki tej technologii zachowują na dłużej smak świeżych owoców oraz niemal wszystkie składniki mineralne i witaminy.

W sokach z Sadów Wincenta nie znajdziemy cukru, chemii ani wody. Wszystkie należą do segmentu NFC, tj. nie z koncentratu. Ich smak i barwa mogą się różnić, zależą bowiem od odmiany oraz pory roku, w jakiej są tłoczone.

Lista produktów producenta Sady Wincenta:

Pokaż tylko Pokaż tylko
CenaCena
-
pixel